Dwufunkcyjna kuchenka gazowa – gdzie się przydaje?

Istnieje wiele miejsc, w których możesz używać dwufunkcyjnej kuchenki gazowej, od kuchni po miejsce pracy. Większość ludzi jest zaznajomiona z typem dwupaliwowym, ale oferują one również zaawansowane techniki gotowania. Kuchenki dwufunkcyjne posiadają różne funkcje, które czynią je bardziej użytecznymi niż ich jednopaliwowe odpowiedniki. Niektóre z tych zaawansowanych funkcji obejmują kontrolę temperatury, gotowanie w stałej temperaturze, a nawet możliwość zmiany trybu gotowania.

GE Profile PGS930

Jeśli chodzi o kuchenki gazowe, dwufunkcyjna kuchenka gazowa GE Profile PGS930 jest najlepszą opcją dla każdego, kto dużo gotuje. Dwufunkcyjna kuchenka oferuje wiele funkcji gotowania i jest w rozsądnej cenie. Jej palniki są duże i dostępne w szerokim zakresie BTU. Piekarnik zapewnia 5,6 stopy sześciennej przestrzeni do gotowania, ma sześć regulowanych pozycji stojaków, dwa standardowe płaskie stojaki i jeden stojak „rolkowy”. Piekarnik posiada tryb sondy, który pozwala na sprawdzenie temperatury piekarnika bez dotykania go.

Ge Profile PGS930 ma jedne z najbardziej imponujących specyfikacji gotowania ze wszystkich kuchenek w swoim przedziale cenowym, w tym potężny palnik 21 000 Btu, który jest najpotężniejszy wśród kuchenek gazowych. Może się również pochwalić trzypierścieniowym palnikiem do niskich temperatur. Pomimo wysokiej jakości wykonania PGS930 nie jest tak wytrzymała, jak kuchenki Bosch serii 800. Jednak nadal jest to solidny wybór do każdej kuchni.

GE Profile PGS950

30-calowa dwufunkcyjna kuchenka gazowa firmyGE wyposażona jest w prawdziwą europejską konwekcję, dzięki czemu idealnie nadaje się do pieczenia chleba, pieczenia warzyw i gotowania dużych posiłków. Największy zintegrowany ruszt mieści do sześciu kanapek jednocześnie, a po odwróceniu może służyć jako grill na płycie grzewczej. Zakres ten posiada również dwa bardzo duże 18.000 BTU Power Boil palniki, które produkują intensywne ciepło. GE posiada również funkcję WiFi, która umożliwia sterowanie funkcjami piekarnika za pomocą smartfona.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *