Narożnik VEGAS – klasyczna propozycja w wielu odsłonach

Są takie meble, jak narożnik VEGAS, które będą wyglądać naprawdę dobrze w wielu wnętrzach. Ta klasyczna oraz ponadczasowa forma nie wymaga jednak wiele pracy, by stać się integralną częścią większej całości. Jak wkomponować taką efektowną kanapę narożną w projekt o charakterze industrialnym, skandynawskim lub minimalistycznym? Jeśli chcesz się tego dowiedzieć, czytaj dalej!

Przewaga klasyki nad chwilowymi trendami

Proste linie, drewniane nóżki, bardzo praktyczny i uniwersalny kolor — to właśnie narożnik VEGAS, który będzie perfekcyjnym meblem w każdym domu, bez względu na charakter wnętrz. Taka wszechstronność to ogromna zaleta mebli o klasycznym fasonie. Prosty, ale jednocześnie dopracowany projekt zda egzamin w kawalerce i w sporych rozmiarów apartamencie, a dodatkowym plusem niewątpliwie jest tu funkcja spania, która pozwala na rezygnację z osobnego pokoju gościnnego. To jednak nie wszystko, ponieważ sama forma narożnika VEGAS sprawia, że idealnie zagra on z każdym możliwym stylem, a planując wpasować go w dane pomieszczenie naprawdę nie potrzeba wiele wysiłku. Poza tym z tego typu kanapami doskonale wyglądają inne kolorowe meble tapicerowane, które świetnie podbiją ostateczny efekt.

Stylizacja na piątkę

Chcąc wykorzystać narożnik VEGAS, wystarczy odrobina wyobraźni, by uzmysłowić sobie, że będzie on wyglądać doskonale zarówno w surowej aranżacji industrialnej, jak i we wnętrzu o ewidentnie skandynawskich naleciałościach. Na siedzisko kanapy narożnej w pierwszym przypadku możesz położyć kilka poduszek utrzymanych w podobnej tonacji. Do tego przyda się koc w kolorze chłodnej stali. Jeśli natomiast narożnik VEGAS chcesz nieco ocieplić i nadać mu typowo szwedzkiego klimatu, powinieneś wybrać kilka rodzajów poszewek na poduchy, Dobrze zagrają tu elementy dziergane i wielobarwne. Taki robiony na drutach pled oraz puchate poduchy sprawią, że siedząc na tej kanapie, poczujesz przytulność i ciepło, które Skandynawowie nazywają hygge. 

Klasyka zawsze jest w modzie, dlatego chcąc kupić meble, które sprawdzą się w Twoim wnętrzu przez lata, wybieraj proste formy w stonowanych kolorach takie jak narożnik VEGAS.W zależności od Twojego pomysłu na aranżację, tego typu wyposażenie może być gwiazdą projektu lub perfekcyjnym tłem dla bardziej wyrazistych, kolorowych elementów. Poza tym wystarczy kilka dodatków, by taka piękna kanapa narożna nadążała za szybko zmieniającą się modą. Ponadczasowe formy są zatem prawdziwą inwestycją na lata i zawsze, bez względu na kolejne trendy, będą prezentować się idealnie. Podobne tematy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *