Podświetlane lustro do łazienki – jak zrobić je samemu

Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na nowym podświetlanym lustrze do łazienki, możesz rozważyć zrobienie go samemu. Ten artykuł wyjaśni, jak zbudować podświetlane lustro do makijażu i lustro próżności w domu. Po przeczytaniu tego artykułu, nie powinieneś mieć problemów ze stworzeniem podświetlanego lustra łazienkowego, które odpowiada Twoim potrzebom. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się jak! A jeśli nie możesz sobie pozwolić na zakup gotowego, istnieje wiele sposobów, aby zrobić go samemu.

Ten artykuł jest wynikiem naszej współpracy z hr3.pl

DIY vanity mirror

Łatwym sposobem na stworzenie podświetlanego lustra do łazienki jest zakup pasków świetlnych LED, które można nabyć na Amazon. W zależności od wielkości Twojego lustra, możesz chcieć kupić dwa paski i przymocować je za pomocą śrub. Jeśli zdecydujesz się użyć pasków LED, pamiętaj, aby wybrać takie, które są wodoodporne. Po zainstalowaniu diod LED, możesz użyć lustra jako lampki nocnej, too!

Instructables ma szczegółowy samouczek, jak zrobić DIY podświetlane lustro próżności do łazienki. Instrukcje zawierają listę materiałów, która będzie ważna dla konstrukcji lustra. Większość z tych projektów wiąże się z pewną obróbką drewna i pracą elektryczną. Powinieneś szukać profesjonalnej pomocy, jeśli nie masz doświadczenia w okablowaniu rzeczy razem. Następnie możesz pomalować ramę, aby dopasować ją do swojego zestawu szuflad. Po tym wszystkim, lustro będzie punktem centralnym pokoju, więc dlaczego nie sprawić, że będzie wyglądać jak Golden Age Starlets did?

Aby zainstalować światła wokół lustra, postępuj zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. Światła będą widoczne, więc będziesz chciał kupić nowe lustro z ramą, która jest wystarczająco szeroka, aby zmieścić światła wewnątrz. Upewnij się, że przyciąłeś paski światła do odpowiedniej długości i zmierz rozmiar swojego lustra. Jeśli światła są zbyt długie, przytnij je lub owiń dwa razy. Zmierz rozmiar lustra, aby mieć pewność, że nie masz nadmiaru materiału i nie zmarnujesz pieniędzy.

Aby zrobić podświetlane lustro vanity DIY do łazienki, będziesz potrzebować kilku materiałów. Taśmy Washi, na przykład, to taśmy dekoracyjne, które są używane w sztuce i rzemiośle oraz do pakowania prezentów. Następnie, możesz użyć ich do pokrycia całej próżności z wyjątkiem lustra. Możesz również użyć decoupage, który polega na użyciu kolorowego papieru zanurzonego w kleju, aby pokryć całą powierzchnię. Gdy taśma wyschnie, przymocuj światła i lustro.

Lustra vanity mogą być wykonane z wielu materiałów, od drewna po akryl, od akrylu, po szkło matowe. Materiały te są świetnym sposobem na oświetlenie lustra próżności i dodanie odrobiny flary do pokoju. Upewnij się, że używasz odpowiednich materiałów, aby zapobiec uszkodzeniu lustra. Odpowiednia farba i lampa do lustra mogą zmienić zwykłą łazienkę w luksusową przestrzeń. To DIY podświetlane lustro próżności do łazienki jest fantastycznym sposobem na nadanie łazience nowego wyglądu.

Jeśli nie masz dużego doświadczenia w majsterkowaniu, ten projekt może nie być dla Ciebie. Istnieje wiele zestawów DIY dla podświetlanych luster próżności dostępnych, a niektóre z nich zajmują tylko kilka minut, aby zakończyć. A co jest w tym najlepsze? To świetny sposób na wypróbowanie projektów DIY przed wskoczeniem w większe! I najlepsze ze wszystkich, DIY podświetlane lustro próżności będzie kawałkiem rozmowy w twojej łazience na lata!

DIY podświetlane lustro

Jeśli jesteś zapalonym majsterkowiczem, możesz zrobić DIY podświetlane lustro do łazienki, po prostu używając taśmy LED. Paski LED są zazwyczaj wodoodporne, co warto wiedzieć, gdy pracujemy w pomieszczeniu, w którym panuje duża wilgotność. Wybierz kolorowe paski świetlne RGB lub ciepłą biel, aby stworzyć relaksującą atmosferę. Światła powinny być umieszczone w odległości co najmniej 2 cali od krawędzi lustra.

Jeśli nie masz lustra, nie martw się. Możesz użyć starego. Upewnij się, że znajdziesz ramę, która jest wystarczająco szeroka, aby pomieścić światła. Następnie wytnij otwory i zorganizuj okablowanie. Możesz również zrobić rustykalne lustro, jeśli chcesz. Alternatywnie, jeśli wolisz dać staremu lustru metamorfozę, rozważ pomalowanie go na rustykalny kolor, aby dopasować go do istniejącego wystroju w łazience.

Paski LED można kupić w sklepach z narzędziami. Najlepiej jest kupić diody LED od tego samego producenta, aby zapewnić kompatybilność. Proces mocowania pasków LED do lustra jest bardzo prosty. Pierwszym krokiem jest zmierzenie podstawy lustra i przycięcie paska na odpowiednią długość. Podłącz pasek do zasilacza i sprawdź diody LED przed przyklejeniem ich do tyłu lustra. Następnie możesz umieścić pasek LED, aby oświetlić lustro.

Po zakończeniu montażu jesteś gotowy, aby dodać kilka świateł LED do swojego DIY oświetlonego lustra. Upewnij się, że postępujesz dokładnie według instrukcji. Upewnij się, że lustro jest na wygodnej wysokości dla Ciebie. Chcesz również, aby miało dobry kąt. Więc, poświęć swój czas na znalezienie idealnego miejsca. Możesz również zrobić lustro DIY do łazienki, używając zestawu DIY. Ale zanim zaczniesz budować, upewnij się, że rozważasz wszystkie aspekty przed zrobieniem DIY oświetlonego lustra do łazienki.

Jeśli budujesz DIY oświetlone lustro do łazienki, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest zmierzenie przestrzeni, w której chcesz, aby lustro zostało zainstalowane. Po podjęciu decyzji o dokładnych wymiarach, możesz następnie kupić światła z taśmy LED i przymocować je do lustra. Gdy lustro jest już gotowe, możesz pomalować ramę na inny kolor lub nawet na kolor różowego złota. Tak długo, jak jesteś ostrożny i masz bezpieczny obszar roboczy, jesteś dobry, aby przejść.

Jeśli nie jesteś typem crafty, nadal możesz dodać paski świetlne LED do lustra. Paski świetlne LED są niedrogie i idealne dla luster o pełnej długości. Upewnij się, że wybierasz wodoodporne paski LED, aby zapobiec uszkodzeniu lustra. Jeśli chcesz, aby Twoje lustro DIY stało się stałym elementem wyposażenia, powinieneś zainstalować wannę przed oknem. Ponadto okno zapewni optymalne naturalne światło do Twojej łazienki.

DIY lighted makeup mirror

Nie musisz kupować drogiego podświetlanego lustra. Możesz po prostu zainstalować paski LED, aby przekształcić swoje zwykłe lustro w oświetlone lustro do łazienki. Paski te są niedrogie i można je zainstalować w każdej łazience, także tej wilgotnej. Aby uniknąć konieczności zakupu nowych żarówek lub innych materiałów, możesz kupić wodoodporne paski świetlne LED. Paski świetlne LED są również dostępne w różnych kolorach, więc możesz dopasować światło do nastroju pomieszczenia.

Jednym zabawnym i użytecznym sposobem na udekorowanie lustra jest stworzenie kwiatowej stacji piękności. Aby stworzyć ten wygląd, zdobądź lustro z białą ramą i paskami światła LED. Następnie możesz użyć pistoletu do klejenia na gorąco, aby dołączyć girlandę liści do marginesu lustra. Jeśli jesteś bardziej kreatywny, przymocuj do ramy kwiaty z tkaniny. Róże i piwonie to klasyczny wybór dla kobiecego wyglądu. Słoneczniki dodają bohemy.

Innym sposobem na przekształcenie zwykłego drewnianego lustra w podświetlane lustro jest zrobienie go samodzielnie. Możesz go przymocować do stołu lub oddzielić od niego. Żarówki LED są bardzo łatwe do zainstalowania. DIY podświetlane lustro da Ci dużą elastyczność i możesz dostosować wygląd do wystroju Twojej łazienki. Jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem własnego oświetlonego lustra próżności, możesz dowiedzieć się, jak to zrobić na instructables.

Możesz stworzyć oświetlone lustro dla swojej łazienki, wykonując kilka prostych kroków. Po pierwsze, musisz wybrać okrągłe lustro. Następnie zainstaluj dwa metalowe pierścienie na bokach lustra za pomocą śrub. Następnie należy przyciąć skórzany pasek do pożądanego rozmiaru i przymocować go do metalowych pierścieni. Alternatywnie możesz użyć zdalnie sterowanego światła LED do zasilania lustra. To oświetlone lustro może również podwoić się jako lampka nocna!

Gdy już zakupisz swoje paski, możesz je zainstalować za lub przed lustrem. Mogą one podążać za kształtem lustra i pokazywać różne nastroje w zależności od pozycji. Inną świetną opcją jest zainstalowanie pasków LED w tylnej części lustra. Możesz również kupić taśmy LED ze złączem do podłączenia ich do kontrolera. Następnie podłącz zasilacz i gotowe! Oświetlone lustro do makijażu DIY do łazienki będzie Twoim nowym najlepszym przyjacielem!

Jak w przypadku każdego innego zakupu, nie skąp na jakości. To nigdy nie jest dobry pomysł, aby kupić tanie produkty, ponieważ mogą one mieć niewielką wartość. Wysokiej jakości lustro z oświetleniem będzie Ci służyć przez lata. Na rynku jest mnóstwo marek, które oferują zestawy DIY dla tych luster. Ale wielu klientów zmaga się z wyborem wysokiej jakości produktu. Oto kompleksowy przewodnik, który pomoże Ci dokonać najlepszego wyboru.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *